Srpen 2012

Aktuálně

29. srpna 2012 v 17:50

Návštěva veterináře ve 40 dnu

Dnes byla Daisy na vyšetření a v poradně. S panem doktorem jsme probírali porod a případnou pohotovost. Na ultrazvulu byly vidět už větší kousky než na prvním ve 25 dnu, to byly jen šedivé šmouhy. Teď byly vidět už jednotlivé orgány např. srdíčka, močový měchýř, páteř atd. Zatím paní doktorka viděla 5- 6 štěňat, která se mají v maminčině bříšku skvěle. Prý jsou i dobře natočené. Váha Daisy 33kg oproti původní 29 kg. Mamince ani štěňátkům nic nechybí. Krmíme správně a už nám pomalu roste bříško. Mělo by vše probíhat v pohodě.

Úvod CHS

28. srpna 2012 v 7:38 | Dana Valentová |  Očekávaný Vrh A- štěňata Daisy a Nevilla

Vítá vás chovná stanice

Bohemia Queen Daisy

S radostí oznamujeme, že očekáváme naše první štěňátka od naší fenky Daisy - Dessy Black Queen z CHS Bohemia Luxyvett, která má velice milou a mazlivou povahu. Byla vybrána v CHS paní Holíkové expertkou na canisterapii paní Marikou Zouharovou pro svojí úžasně klidnou povahu k asistenci a terapii pro mého postiženého syna. Po složení několika canisterapeutických zkoušek a kurzů jsme se s Daisy začali věnovat této činnosti jako dobrovolníci v různých zařízeních. Daisy má výborný exteriér, bohužel v rámci canisterapie a péče o mého postiženého syna jsme se účastnili jen několika mezinárodních výstav v Praze, kde ovšem vyhrála spoustu krásných titulů naposledy v květnu 2012 V1 CAC, CACIB a byla nominována na Crufts 2013. Pravidelně se věnuje terapeutické činnosti ve Vinohradské nemocnici v Praze na LDN, Domově seniorů Hortenzii, Dětském domově Kralupy a Alzhaimerově centrum Zlosyni. Vyniká také v loveckých dovednostech, má výborný nos a úžasnou chuť do práce, skvělou poslušnost , trpělivost, výborné klidy a dokonalé odložení. Získala pracovní certifikát na základě těchto zkoušek: OVVR - ověření vlohových vlastností retrievrů, SZVP - speciální zkoušky z vodních prací - I. místo a PZ - podzimní zkoušky - I. cena. Pro svůj výborný exteriér a zvláště nádhernou hlavu získala certifikát Český šampion.
Vyybrali jsme pro naše štěňátka otce z Polska Interšampiona Compendio Neville Com. Milý, společenský a exteriérově výborný představitel svého plemene. Kromě toho, že sklízí po světě na výstavách jen samé úspěchy. Několikrát CAC, CACIB , BOB ( Německu, ČR, Polsku), také vyniká v Agility. Flati mají milou a veselou povahu již vrozenou, ale věříme, že naše štěňátka získají po matce a otci hlavně výborný exteriér, chuť k práci, trpělivost, klidnou povahu a loveké i výstavní úspěchy. Předpoklad štěňat pro chov, lovecký výcvik, canisterapii nebo výborné společníky do rodin.

Kontakty

28. srpna 2012 v 7:36 Kontakt

Chovná stanice Bohemia Queen Daisy


Majitelka: Dana Valentová


MO: + 420 777 728 658

TEL: + 420 283 981 506
Adresa: Na parcelách 87, Bořanovice, 250 65


Mapa: Bořanovice