První bašta

11. října 2012 v 13:23 | Dana |  Štěňátka - vrh Alfa
První bašta
Tak jsou nám 3týdny ! Je neuvěřitelné , jak se mimísci za tak krátkou dobu změnili. Už nepřipomínají krtečky, ale malé huňaté medvídky. Daisy za nimi chodí velmi opatrně, protože se na ni okamžitě pověsí a nejsou k setřesení. Zkusili jsme jim dát hračky. Nejprve koukali nechápavě , ale teď už je opatrně tahají, hlavně uzlík. Mezi sebou se "loví" parádně, jedno kam se které zakousne - ouška, tlapky , všechno, co trčí je v nebezpečí. Často je bereme na klín a mazlíme, ale moc dlouho je to nebaví - chtějí činnost, pohyb. Nejdýl vydrží Abigeil - růžovka, oblíbenkyně mojí dcerky. Ta se s ní kouká na pohádky , zatímco Megiee mi spinká schoulená nejlépe pod krkem.
A hlavní novinkou se stal dnešní první příkrm! Dostali rozmixovanou kaši z kuřecích prsíček , rýže a mrkve. Čekala jsem, že budeme muset prckům vysvětlit, "co s tím", namočit čumáček, popostrčit... NO to jsem se spletla!!! Jakmile jsem talíř s baštou postavila do bedny, hnědáček zavětřil a po hlavě se vrhl do kaše. Ostatní následovali. A dlabali a dlabali... Zapatlané uši, tlapky , kožíšky nikomu nevadily... Jen karkulka bude citlivka po mamince. Papkala velmi decentně , opatrně, jakmile si umazala tlapičku, hned se stáhla a poctivě se umyla.Ostatní upatlánci se čistili navzájem, až už na talířku nic nezbylo...Daisy jim pomohla...
Přidali jsme další fotečky, váhy napíšeme za týden. Zkoušeli jsme natočit i videa , ale nějak se nám nedaří dát je na net. Snad to během týdne zvládnem, abyste dráčky viděli i v pohybu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama